قیمت لوله سفید در شادآباد تهران شرکت آذین یکی از بهترین شرکت های تولید کننده لوله سفید و سبز در ایران می باشد که به خرید و فروش این لوله در ایران و صادرات آن به دیگر کشور ها می پردازد، قیمت لوله سفید در شادآباد تهران یعنی شرکت آذین نسبت به ارزش محصول بسیار پایین بوده و شما می توانید با کمترین هزینه ممکن محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.

 تصویر1

قیمت لوله سفید در شادآباد تهران

به صورت کلی قیمت لوله سفید در شادآباد تهران با توجه به کیفیت لوله مشخص می شود و نسبت به کیفیت هر لوله و متراژ آن رابطه مستقیم دارد، یعنی به هر میزان که کیفیت یک لوله بیشتر باشد قیمت لوله سفید در شادآباد تهران نیز بیشتر خواهد بود و به هر میزان که متراژ لوله های تویلید شرکت آذین بیشتر باشد قیمت لوله سفید در شادآباد تهران نیز بیشتر خواهد بود، در این قسمت به صورت مفصل تمامی معیار های تاثیر گذار بر قیمت لوله سفید در شادآباد تهران را برای شما بیان کرده ایم.

برای مطالعه بیشتر در مورد قیمت لوله پلیکا گلپایگان ارزان و قیمت لوله پلیکا سمنان ارزان و قیمت لوله پی وی سی در تهران روی لینک سبز کلیک کنید

معیار های تعیین قیمت لوله سفید در شادآباد تهران

کیفیت محصولات لوله سفید :

برای ساخت لوله های سفید از مواد پلی استر استفاده می شود، این مواد دارای کیفیت های متفاوتی از یکدیگر هستند و تفاوت کیفیت آنها باعث تفاوت ویژگی های آنها در میزان مقاومت و سبک بودن نیز خواهد بود، برای مثال به هر میزان که پلی استر از جنس بهتری برخوردار باشد، مقاومت لوله بالاتر است و به صورت مستقیم مسلما قیمت لوله سفید در شادآباد تهران نیز افزایش پیدا می کند.

اما زمانی که شما تقاضامند لوله های سفید با جنس دسته دوم باشید، شرکت از پلی استر های ضعیف و در واقع بازیافت شده برای ساخت لوله استفاده کرده و قیمت هر لوله نیز برای خرید شما کاهش پیدا می کند.

تصویر3

 متراژ لوله سفید انتخابی شما

از اصلی ترین معیار های تعیین قیمت لوله سفید در شادآباد تهران را می توان میزان اندازه مورد نظر شما برای خرید دانست، مسلما زمانی که شما یک لوله 40 متری خریداری می کنید باید هزینه بیشتری نسبت به خرید یک لوله 20 متری پرداخت کنید.

عرض هر لوله سفید

زمانی که شما قصد به خرید لوله سفید داشته باشید، لوله های متفاوت با عرض های متفاوت در اختیار شما قرار خواهند گرفت، هر لوله برای کاربرد های ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرد و افزایش عرض باعث افزایش قیمت لوله نیز خواهد بود.

به مثال های زیر با متراژ مساوی توجه داشته باشید :

1 ــ لوله سفید با عرض  20 میلیمتر  : 33.400

2 ــ لوله سفید با عرض 25 میلیمتر : 41.500

3 ــ لوله سفید با عرض 32 میلیمتر : 47.500

4 ــ لوله سفید با عرض 50 میلیمتر : 50000

5 ــ لوله سفید با عرض 63 میلیمتر :  58.700

6 ــ لوله سفید با عرض 75 میلیمتر : 74.500

7 ــ لوله سفید با عرض 90 میلیمتر : 78.000

8 ــ لوله سفید با عرض 110 میلیمتر : 97.100

9 ــ لوله سفید با عرض 125 میلیمتر : 111.600

همانطور که در لیست اقلام بالا مشاهده می کنید، تمامی این موارد برای لوله هایی هستند که متراژ مساوی و جنس یکسان دارند و این افزایش قیمت تنها برای افزایش عرض لوله انجام می شود.

خرید لوله سفید از فروشگاه های اینترنتی

با توجه به بیماری کرونا و افزایش روز افزون این بیماری در ایران شرکت ما برای خرید لوله سفید و دیگر لوله های موجود یک فروشگاه اینترنتی طراحی کرده است، شما با خرید از این فروشگاه با کاهش قیمت لوله سفید در شادآباد تهران روبرو خواهید بود و از تخفیف های پی در پی می توانید استفاده کنید.

برای خرید از فروشگاه اینترنتی ما تنها کافی است تا وارد سایت ما شوید و لیست اقلام موجود شرکت ما را به همراه قیمت لوله سفید در شادآباد تهران در همان روز دریافت کنید، به یاد داشته باشید شرکت ما برای ارائه اطلاعات به روز به مشتریان خود هر چند ساعت یک بار قیمت ها را با توجه به نوسانات موجود تطبیق می دهد تا در خرید اینترنتی شما هیچ گونه مشکلی ایجاد نشود.

در این لیست قیمت هر محصول با توجه به نوسانات موجود در کنار محصول نوشته شده است و تخفیف ویژه آن نیز قرار گرفته است، در صورتی که شما از سایت خرید کنید، به صورت خودکار تخفیف مورد نظر روی قیمت محصول در نظر گرفته خواهد شد و شما محصول را با کمترین قیمت ممکن دریافت خواهید کرد.

تصویر4

خرید عمده لوله سفید

یکی از بهترین راه های کاهش قیمت لوله سفید در شادآباد تهران را می توان خرید عمده از شرکت ما دانست، توجه داشته باشید قیمت هر محصول با توجه به ارزش آن مشخص است اما زمانی که شما به صورت گسترده و عمده خرید خود را انجام می دهید، شرکت با توجه به خرید عمده شما میزان قیمت را نسبت به ارزش محصول کاهش می دهد، به هر میزان که خرید شما بیشتر باشد، کاهش قیمت نیز بیشتر خواهد بود و در نهایت شما محصولات مورد نظر خود را با کمترین هزینه ممکن نسبت به ارزش آن دریافت خواهید کرد.

استفاده از ارسال رایگان شرکت

در صورتی که شما از شرکت ما خرید اینترنتی انجام دهید، شرکت برای تحویل سفارش شما از ارسال رایگان استفاده می کند و شما نیازی به پرداخت هزینه رفت و آمد برای خرید محصولات خود ندارید به همین دلیل قیمت محصولات مورد نظر شما کاهش پیدا می کند.

تصویر 5

نوع لوله سفید

شرکت آذین یک شرکت بسیار گسترده است که نمونه های مختلفی از لوله ها را تولید کرده و به فروش می رساند، هر کدام از این لوله ها دارای قیمت های مختلفی نسبت به یکدیگر می باشند، شما زمانی که لیست اقلام شرکت را از سایت دریافت می کنید تمامی این محصولات را مشاهده خواهید کرد.

از محصولات موجود در شرکت آذین می توان به لوله سفید تک لایه، لوله سفید سه لایه، لوله سفید فویل دار، لوله سفید تک لایه فویل دار، لوله زانو 90 درجه تک لایه، لوله زانو 90 درجه سه لایه، لوله زانو 90 درجه چپقی تک لایه، لوله 45 درجه تک لایه، لوله زانو 90 درجه تک لایه، لوله سه راهی تک لایه، لوله سه راهی کنج تک لایه، لوله سه راهی تبدیل، در پوش تک لایه، در پوش بلند، درپوش دزوروه دار سفید تک لایه، پل تک لایه، لوله خم دار تک لایه، لوله خم دار دو سر جوش، چهارراه تک لایه و… اشاره کرد که هر کدام از آنها دارای قیمت متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند.

تصویر6

دسته‌ها: مقالات

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *